Muzej nauke i tehnike Beograd
O Muzeju
Dokumentacija
Programi
Izdavačka delatnost
Zajednica naučno-tehničkih muzeja
Kontakt
Izložba 2. krug
Muzej nauke i tehnike - Odeljenje Muzej
      Srpskog lekarskog društva

Dečji muzej
Srpski
Српски
English
Projekat rekonstrukcije i dogradnje Muzeja nauke i tehnike
 
 
Spisak darodavaca Muzeja
 
 
   
 

  Spisak darodavaca Muzeja

Pretraga

Muzej nauke i tehnike se najlepše zahvaljuje brojnim darodavcima koji su oformili naš bogat fond:

GODINA 2012.
Branislav Vlček
Ministarstvo za vodni saobraćaj,Kapetanija pristaništa Titel
Milenko Uglješić
Radoje Čolović
Petar Marinković
Milovan Milutinović
Institut za biološka istraživanja „Siniša Stanković“
Slobodan Popović
Nenad Stojić
Slobodan Dedović
Mirjana Radović
Bratislav Đurović
Stanislav Živkov
Dušan Petrović
Fondacija prof. Dr. Sava Petrović
Mirko Sudarević
Milica Ilić
Miodrag Stevanović
Milan Grubor
Vera Vasiljević
Đorđe Latovljević
Jovan Božinović
Danica Pejović
Vlastimir Dabović
Miodrag Jovanović Lenka



GODINA 2010.
Dejan Jakobović
Mašinski fakultet
Katedra za hidraulične mašine i energetske sisteme
Miloš Nikolovski
Milorad Lukić
Dragan Radoman
Dobrivoje Erić
Ladislav Kvak
Branislav Živojnović
Elektromreže Srbije
Miloš Milovanović
Miloš Jurišić
Prvoslav Stanković
Dijana Plut
Olivera Miljković
Aleksandar Zaborski
Vladimir Aradski
Institut Vinča
Laboratorija za fiziku
Kosta Krsmanović
Vasilije Milićević
Nikola Smiljanić
Rudarsko-geološki fakultet
Kompanija „Starion“
Narodna banka Srbije Filijala Novi Sad
Branka Radovanović
Žarko Ristić
Katanić Dušan
Milan Mraović
EMS – pogon Novi Sad
Predrag Carinović
Milan Kitanović
Vladimir Beškovski
IHTM, Centar za hemiju
Miloš Vučković
Vera Vučićević
Miša Đorđević
Milena Mićunović
Ivana Kavaja
Đorđe Latovljević
Gordana Karović
Šime Oštrić
Radmila Antonijević
Bratislav Radosavljević
Slobodanka Šibalić
Zoran Mihajlović
Elektroprivreda Srbije
Olivera Miljković
Mihailo Jovanović
Dušan Mihailović
Aleksandar Kostić
SANU
Bratislav Petrović
Kosta Ivanović
Sonja Zimonić
Đorđe Latovljević
Ratko Novak
Nebojša Zavišin
Branko Stojiljković
Gordana Mihajlović
Olga Janković
Žorža Klemansoa
HPDI župa Svetog Petra
Dušan Jovanović
Slobodan Dedović
Tamara Simić
Miloš Stoković


GODINA 2008.
Filmske novosti
Radmilo Ivanković
Jakup Rahić
Bogoljub Stojmirović
JP Elektromreža Srbije
Bratislav Petrović
Mladen Milaković
Rifat Kulenović
Viša škola likovnih i primenjenih umetnosti
Stanislava Nikolić
Svetlana Nedić
Ratimir Spalević
Terra Trade Brodoremont
Milorad Lukić
Elektroprivreda Srbije
Elektroenergetski koordinacioni centar d.o.o.      
JP Elektromreže Srbije
Zoran Siljanović
Miloš Jurišić
Ministarstvo unutrašnjih poslova
Sektor za zaštitu i spasavanje
Olga Pejović
Božidar Pantić
Vlado Tošev
Slobodanka Šibalić
Jovan Božinović
Ljubodrag Popović
Julija Stefanović
Rea Živković
Radmila Beštić-Vukosavljević
Jovan Nikolajević
DHL International Beograd d.o.o.
Dušan Adamović
Nikola Smiljanić
Miloš Konaković
Milenko Tatalović
Zoran Đorđević                                                  
Vladimir Spičanović
Ana Trbović
Miroslav Vujović
Savez jevrejskih opština Srbije 
Milica Dimitrijević
Nemanja Budisavljević
Milena i Mira Radoeški
Ksenija Stanić
Milada Levi
JP Vojvodina šume
Anđelka Plavšić-Isajev
Ivana Kavaja
Pavle Babik
MIK inženjering Beograd
Slobodan Dedović
Packa Kiprovska i Uglješa Jocić
Irina Subotić
Aleksandar Kolo
Ljiljana Stankov
Ljubica Andrejević
Višnjica Ilić
Elektrotehnički fakultet


GODINA 2006.

Rifat Kulenović
Zajednica Jugoslovenskih pošta, telegrafa, telefona
Radio Beograd
Miodrag Gligorić
Srpska akademija nauka i umetnosti
Geozavod-Gemini
Miloš Jurišić
Sonja Zimonić
Mirko Sudarević
Uprava za zajedničke poslove Republičkih organa
Jurica Damić
Avala Film
Branka Kavaja
Gordana Vojvodić
Viktorija Kelec
Tomić Obrad
Nikola Radaković
Ljiljana Nastić
Vladimir Spičanović
Jelena Gajić
Mirjana Jevremović
Vladimir Simić
Srđan Đurić
Đorđe Bojović
Slovoslagačnica Slovo
Institut za fiziologiju Medicinskog fakulteta
Miodrag Konstantinović
Nataša Milićević
Ratomir Mitrović
Filozofski fakultet Beograd
Vladislav Spasojević
Milorad Stojanović
Julija Stefanović
Kapetan Ivan Jovanović
Irina Subotić
Bratislava Vidović
Pavle Petrović
Mijuško Šibalić
Viktorija Kelec
Narodna biblioteka Srbije
Milka Davidović
Filozofski fakultet
Lučka kapetanija
Radmilo Ivanković
Bogoljub Stojmirović
Relja Pavlica
Sanja Roslavcev
Gordana Spaić
Elektrotehnički fakultet u Beogradu
Milan Savić
Miloš Jurišić
Elektromreže Srbije
Branislav Petrović
Marko Stojanović
Milan Jović
Milutin Savić
Radivoje Marković
Siniša Ćirić
Zoran Mihajlović
Miloš Anđelić
Mladen Milaković
Vidoje Lazić
Dragoje Mitrović

GODINA 2005.
Miodrag Konstantinović
Marko Stojanović
Miloš Jurišić
Poljoprivredni fakultet Zemun
Dragan Munižaba
Šime Oštrić
Sonja Zimonić
Branka Kavaja
Muzej istorije Jugoslavije
Daniela Pejović
Narodni muzej
Ivana Kavaja
Dejan Despić
Miloš Jurišić
Jovan Božinović
Vojislav Korać
Anja Radaković
Nemanja Budisavljević
Grafička škola
Čeda Janić
Miroljub Zdravković
Vojislav Andrejević
Ranko Barišić
Iva Tanacković
Vukašin Vojinović
Miomir Krstić
Dušan Pokimica
Stevan Apić
Ljubiša Rajić
Božidar Stošić
Srđan Vasilijević
Vidoje Veselinović
Zečević Milena
Mirković Eleonora
Vlada Republike Srbije
Aleksandar Zaborski
Ružica Dimković
Matematički fakultet
Vladimir Aradski
Beogradska filharmonija
Marija Mašić
Milan Jović
Književno udruženje Uskor
Stevo Mijatović
Miloš Anđelić
Milutin Cvetković
Ljubivoje Arsenijević
Jovan Štrkelj
Ljiljana Jovanović Maksić
Simonida Tanasijević
Radmilo Ivanković
Radivoje Marković
Boris Dragojević
Vidoje Lazić
Sanja Roslavcev
Relja Pavlica
Elektrotehnički fakultet u Beogradu
Gordana Spaić
Zoran Graovac
Srećko Tomić
Milan S. Ćalović
Dragoje Mitrović
Miloš Jurišić
Ružica Dimković

GODINA 2003.
Marija Milisavljević
Institut za geodeziju Građevinskog fakulteta
Miodrag Nenadović
Jovan Antula
Dobrila Jakovljević
Dina Pejčinović
Lukić Milorad
Miodrag Konstantinović
Ratomir Mitrović
Nada Jelić-Marinković
Vojislav Andrejević
Štefan Novak
Marko Stojanović
Staša Babić
Ivan Dežarov
Gordana Čolović
Nemanja Budisavljević
Dejan Vukelić
Srđan Đurić
Dragana Branisavljević
Radmila Milosavljević
Višeslava Marković
Koviljka Đorđević
Pavle Petrović
Muzej savremene umetnosti
Julija Gajović
Gordana Zakić
Adel Jusuf
Kolo srpskih sestara
Ratimir Spalević
Ljiljana Hadžistević
Srećko Tomić
Đorđe Anđelić
Marija Mašić
Relja Pavlica
Lazar Jovanović
Ljubiša Arsenijević
Radmilo Ivanković
Radivoje Marković
Miloš Anđelić
Vidoje Lazić
Rajko Lazović
Marin Šale
Rajko Golubović
Dragoje Mitrović
Sanja Roslavcev
Miodrag Bracanović

GODINA 2001.
Dom zdravlja Stari Grad
Bratislav Stojiljković
Muzej Nikole Tesle
Tijana Čolak-Antić
Ivana Simeonović-Ćelić
Vladimir Simić
Savka Palić-Cvjetković
Novica Stojiljković
Vojislav Andrejević
Vlado Tošev
IHTM – CEH
Stevan Stojadinović
Anja Radaković
Dragan Munižaba
Muzej savremene umetnosti
Predrag Radunović
Olga Bosnić
Aleksandar Bukumirović
Ivana Stojanović
Relja Pavlica
Ivan Hrehorovoć
Miloš Anđelić
Rajko Golubović
Zoran Đorđević Mid
Stojanka Jelenić
Vasilije Pešterac
Esad Mešić
Milan Petrović
Radisav Petrović
Miroslav Vukas
Branislav Petrović
Vidoje Lazić
Porodica Vladimira Ljubojevića
Rajko Lazović
Radmilo Ivanković
Dušanka Kiklić
Borislav Dragojević
Zoran Mihajlović
Stanko Ostojić
Konstadin Vlahović
Elektrodistribucija Beograd
Milena Momčilović
Aleksandra Kliska - Šešić

GODINA 1999.
Dejan Medaković
Ilija Despotović
Nikola Dimitrovski
Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
Ilija Knežević
Arheološki institu SANU
Jovan Andrejević
Irena Lončarević-Lazić
Dragutin Dražić
Vojislav Andrejević
Mirko Sudarević
Fakultet Likovnih umetnosti Beograd
Vera i Nikola Pilipović
Aleksandar Despić
KOŠ and CO
«Sever» Subotica
Porodica Pante Jakovljevića
Institut Nikola Tesla
Mile Obradović
Rade Knežević
Borislav Dragojević
Mihajlo Mitrović
Bogdan Ignjatović
Arhitektonski fakultet Beograd
Miloš Jurišić

GODINA 1997.
Ambasada Republike Francuske
Vojislav Andrejević
Zorica Komnenović
Branko Stojaković
SANU Foto laboratorija
Ana Jokić
Ivan Aničin
Milenko Levičanin
Tanja Vrtačnik
Marta Jovanović
Andrija Kremić
Jova Todorović
Stojanka Jelenić
Ljudmila Andrejević
Porodica Živojina Žugića
Ivan Samojlov
Viktorija Brašovan

GODINA 1995.
INSA Industrija satova Zemun
Igor D. Bogdanović
Olivera Milosavljević
Rudarsko geološki fakultet
Teleoptik – Zemun
Predrag Božinović
Ineks Borac
Jovan Paunović
Ibarski rudnici, Baljevac na Ibru
Elektrodistribucija Beograd
Dušan Končarević
Miroslav Milošević
Miloš Anđelić
Miroljub Arsenijević
Slavica Todorović
Aleksandar Bogušić
Milan Đurđević
Jelena Bojičić
Ivan Dragović
Zoran Đorđević Mid
Branislava Kojić – Uzunović
Stanislava Pešić

GODINA 1993.
EI Nikola Tesla
Milorad Dimitrijević
Društvo «Nikola Tesla»
Elektrodistribucija Ruma
Vukić Orlović
«Minel» Beograd
Miroslav Jovanović
Hidroelektrana Zvornik
Elektrodistribucija Niš
Termoelektrana-Toplana, Zrenjanin
Muzej ugljarstva, Senjski rudnici, Resavica
«Elektroistok» Beograd
«Novkabel» Novi Sad
Borislav Dragojević
Đorđe Zloković
Dragovan Korunović
Mara Nestorović – Cakić
Arhitektonski fakultet Beograd

GODINA 1991.
Vida Bošković
Smiljla Perkučin
Olivera Milošević
Branimir Pavković
Vojislav Andrejević
Dragan Dangubić
Tomić Obrad
Dejan Medaković
Ligija Lazarević
TMF Institut za elektrohemiju
Kosta Timotijević
Tatjana Dakić
Elektrodistribucija Beograd
Petar Bojić
Bora Cvetković
Momčilo Gojgić
Ljiljana Maljoković
Aleksandar Pavlović
Đuro Banjac
Milutin Savić
Mile Vorgić
Stevan Komnenić
Dragoje Mitrović
Radmilo Ivanković
Sruštvo za osvetljenje Srbije
Radomir Popović 

GODINA 2011. 
Igor Marjanović
Gordana Mihajlović
Marica Šuput
Aleksandar Lebl
Rifat Kulenović
Marko Jovanović
Dragoslav Simić
Nikola Vitorović
Mihajlo Petrović
JRB Beograd
Miloš Jurišić
Borka Marinković
Babić Ružica
Zoran Koš
Preduzeće „Ivan Milutinović“
Ivan Pajović
Vladan Pantelić
Nikola Vitorović
Milikić Nebojša
Rade Nedeljković
Zoran Mihajlović
Miloš Jurišić
Centar za obrazovne politike
Sonja Zimonic
Dragoljub Vlašić
Petrović Momčilo
Branka Pavlović
Vladimir Aradski
EFG EUROBANK
Marina Topalović
Milica Dimitrijević
Branislav Bajat
Geo net inženjering d.o.o.
JRB
Jova Nikolajevic
Živko Minić
Aleksandra Mandić
Vacić Vladislava
Srđan Marković
Vlastimir Dabović
Siniša Ćupić
Gordana Janjić
Dragoljub Vlašić
Vojin Tošić
Saša Dekanski
Snežana Bošković
Monika Popović 


GODINA 2009.
Aleksandar Zaborski
Marko Bojković
Đorđe Vuković
Milan Grubor
JP Srbijagas, RJ Kikindagas
Branko Gatalović
Bratislav Petrović
Miloš Jurišić
Dragan Kondić
Fabrika sijalica „Tesla“
Đorđe Latovljević
Zoran Nikolić
Rifat Kulenović
Milan Rakić
Milorad Lukić
Ljubica Korolija Vujanović
Sonja Zimonić
Stanislav Živkov
Narodna biblioteka Srbije
Bojana Popović
Radmila Beštić – Vukosavljević
Supper slap d.o.o.
Đorđe Latovljević
Tamara Stanišić
Vladimir Milaković
Jakup Rahić
Ljubomir Živković
Dobrivoj Čobanski
Studentski kulturni centar
Zlatan Stojanović
Julija Stefanović
Slobodan Dedović
Valentina Ćosić
Dobrica Ćosić
Plovput
Duško Vukičić
dr Miroslav Vukelić
Milica Antunović-Minić
Aleksa Šepec
Dijana Plut
Dušan Jakovljević
Jovan Božinović
Saša Lacković
Radovan Dimitrijevski
Saša Božović
Milorad Gajić
A.D. Brodogradilište „Apatin“
Medicinska škola Beograd
Vladimir Pantelić
Milojka Radojičić
Ljubomir Janković
Dragan Radoman
Olga Vidnić
Mihailo Jovanović
Desanka Cvetković

 

 

GODINA 2007.
Bratislava Vidović
Miloš Jurišić
Uprava za ZPRO
Vera Simović
Slobodanka Šibalić
Sonja Zimonić
Nikola Smiljanić
Vojislav Andrejević
Ranko Divović
Julija Stefanović
Dubravka Smiljanić
PC PRESS
Danica Nišavić
Gordana Karović
Milivoje Miljković
Tehnološko-metalurški fakultet Beograd
Miomir Šegović
Aleksandar Kolo
Muzej jugoslovenskog vazduhoplovstva
Saša Šepec
Tatjana Filipović Radulaški
SANU – Zoran Gajić
AD IMP „Zmaj“ Zemun
Katedra za hemiju RGF Beograd
Dragan Radoman
Marinko Krpina
Toma Simić
Jelena Milogradov-Turin
Institut za nuklearne nauke - Katedra za
fizičku hemiju, Vinča
Ljubomir Šljivić
Marija Ćermilo
Narodna biblioteka Srbije
Julija Marković
Nebojša Predragović
Mirko Sudarević
Rudarsko-geološki fakultet Beograd
Međunarodni kulturni centar
Božidar Pantić
Rhine-Donas Sard
Direkcija za un.pl.put.“Plovput“
Dragutin Dražić
Radomir Gajić
Olga Pejović
Jelka i Ismet Kulenović
Radmila Beštić Vukosavljević
Tehnološko metalurški fakultet Beograd
Đorđe Radaković
Daniela Pejović
Lučka kapetanija Beograd
Elektromreža Srbije
Siniša Ćirić
Olga Stanojević
Borivoje Ilić
Miloš Anđelić
Relja Pavlica
Radomir Gajić
Zorica Civrić
Dragoje Mitrović
Olga Matijević
Miloš Jurišić
Sanja Roslavcev
Radmilo Ivanović
Branka Krulj
Električna centrala «Ozren»
Vukota Mastilović
Elektromreže Srbije
Branislav Petrović
Zajednica Jugoslovenske elektroprivrede
Branislav Bošković
Momčilo Gojgić
Zoran Mihajlović
Mladen Milaković
Dragutin Stanojević
Elektrodistribucija Beograd
Milošević Siniša
Milka Vladić
Brodogradilište Apatin
JRB Beograd
Milan Grubar
Relja Pavlica
Radio Beograd
Dobrica Ćosić
Miodrag Matijašević

GODINA 2004.
Gordana Zakić
Radislav Sofrenović
Šime Oštrić
Julija Stefanović
Porodica Kranjec
Vojno tehnički institut
Gordana Ristić
Ljubiša Rajić
Fregl Ivona
Ristić Svetomir
Biblioteka SANU
Aleksandar Despić
Milica Čelebonović
Mirjana Jevremović-Tanacković
Etnografski muzej
Nemanja Budisavljević
Vesna Žugić
Mario Hrelja
Branka Kavaja
Božinović Predrag
Ivan Dežarov
Dragiša Borčanin
Milorad Lukić
Slobodanka Stanisavljević
Zorica Ilić-Gligorijević
Institut za fiziku
Vladimir Novaković
Nikola Radaković
Galerija fresaka
Popović Vera
Aleksa Trbojević
Ratomir Mitrović
Branislav Milutinović
Božidar i Olivera Jovanović
Institut za biološka istraživanja «Siniša Stanković»
Mirko Popović
Jelka Sirotić
Petar Mišić
Vesna Šain
Ranko Barišić
Miodrag Konstantinović
Dragoljub Stefanović
Poljoprivredni fakultet Zemun
Prirodnjački muzej
Ljubodrag Popović
Jelena Milogradov Turin
Branislav Lazarević
Tatjana Vrtačnik
Božidar Petrović
Nenad Marković
Arhitektonski fakultet Beograd
Savez Jevrejskih opština
Ksenija Popović
Vojislav Novičić
Miroslava Olujić
Rajko Golubović
Miloš Anđelić
Aleksandar Savić
Ksenija Barac
Siniša Ćirić
Božidar Petrović
Aleksandar Spasojević
Dragutin Stanojević
Elektrodistribucija Leskovac
Borivoje Ilić
Radivoje Marković
Dragan Tatomirović
Vladimir Bećirić
Dragoljub Stojković
Radmilo Ivanković
Rajko Lazović
Marija Mašić
Boris Dragojević
Đorđe Anđelić
Milan S. Ćalović
Relja Pavlica
Vasilije Pešterac
Sanja Roslavcev
Dragan Ćirjanić
Mara Anđelić
Mira Brelih
Vidoje Lazić
Mihailo Karapandžić
Ivona Fregl
Božidar Petrović

GODINA 2002.
Momčilo i Danica Pejović
Slobodan Đorđević
Đorđe Radaković
Vukašin Vojnović
Prof. Dr Ljubiša Rajić
Vladimir Šams
Vojislav Andrejević
Gradimir Leparević
Arheološki institut SANU
Bibliografski institut
Pavle Simić
Irena Lazić
Aleksandar Despić
Vida Janković
Miodrag Nenadović
Vojislav Korać
Miodrag Konstantinović
Teodora Nedeljković
Valčeki Božidar
Čedomir Janić
Miroslava Kuzmanović
Jovan Antula
Branimir Marković
Katedra za astronomiju PMF
Mirjana Belosavić
Antonije Simonović
Ela Đorđević
Dragan Vesić i Veselin Višković
Zoran Đorđević Mid
Rajko Golubović
Milan Petrović
Lazar Jovanović
Ika Popović
Relja Pavlica
Miroslav Vukas
Borislav Dragojević
Bratislav Živić
Nikola Bokšan
Milina Mitrović
Radivoje Marković
Gordana Vujović
Srećko Tomić
Rifat Kulenović
Miodrag Bracanović
Dragoslav Tomović
Dobrivoje Trajković
Bogoljub Stojmirović
Pavle Milošević
Milan Vučetić
Gordana Spaić
Miroslav Volar
Miodrag Gluščević
Miloš Anđelić
Radio Beograd
Termoelektrana Kostolac
Elektroprivreda Srbije
Mašinski fakultet u Beogradu
Elektrodistribucija Beograd

GODINA 2000.
Iva Tanacković
Radio Beograd
Vojislav Andrejević
Nadežda Ivanković
Momčilo Rajić
Jovan Božinović
OŠ “Nikola Tesla” Bačka Topola
Olivera Milosavljević
Ljiljana Krstić
Tehnološko-metalurški fakultet Beograd
Aleksandra Šešić
Matematički fakultet Beograd
Bratislav Stojiljković
Olga Marjanović
Pavle Ćirić
IMS institut
Đorđe Pandurović
Radisav Milovanović
Tomislav Kockarević
Marija Mašić
Danica Jovanović
Eduard Macenauer
Milutin Savić
Rajko Golubović
Relja Pavlica
Vidoje Lazić
Miloš Anđelić
Borivoje Ilić
Borislav Šurdić
Boško Mašić
Porodica Vladimira Ljubojevića
Zlatana Lapčević
Čedomir Ostojić
Radisav Petrović
Dragoje Mitrović
Rade Ćirić
Zoran Đorđević Mid
Mirjana Tovilović
Stevan Galović
Zoran Mihajlović
Radivoje Marković
Mladen Milaković
Gradimir Stanković
Mihajlo Golubović
Sanja Roslavcev
Slobodan Vasić
Božidar Petrović

GODINA 1998.
DD Tehnika - BTS
Ministarstvo prosvete Republike Srbije
Uglješa Jocić
Marija Paliček
Milorad Ristić
Segej Matvejev
Anja Radaković
Ljubiša Popović
Miloš Anđelić
Milan Rakić
Porodica Vladimira Ljubojevića
Porodica Bore Jovanovića
Porodica Jovana Jankovića
Dragoje Mitrović
Radisav Petrović
Mladen Milaković
Živoslavka Tatić
Vidosava Božinović
Vojislav Korać
Aleksandar Kadijević
Milica Bogojević – Bobić
Zoran Petrović
Branislava Kojić – Uzunović

GODINA 1996.
Šime Oštrić
Vojislav Andrejević
Pavle Petrović
Rudarsko-geološki fakultet Beograd
Đorđe Anđelić
Radiotelevizija Beograd
Porodica Jelenić
Zoran Mihajlović
Borivoje Ilić
Mira Brelih
Radivoje Marković
Radmilo Ivanković
Marija Mašić

GODINA 1994.
IHTM
Vasa Višnjić
«Minel Šreder» Beograd
Radivoje Marković
Zoran Mihajlović
Predrag Leudar
Karajukića Bunari, Sjenica
Elektrodistribucija Zemun
Vojislav Ajduković
Dragiša Blagojević
Dušan Jojić
Momčilo i Fana Milenković
Porodica akademika Tucakova
Miloš Anđelić
Aleksandar Despić
Milan gajić
Dispečerski centra EPS-a, Beograd
Radmilo Ivanović
Svetozar Vuletić
Mihailo Živadinović

GODINA 1992.
Svetozar Nikolić
Ljuba Perišić
Gradimir Lepojević
Opština Savski venac
Rajko Sikimić
Marta Jovanović
Bogdan Đurđević
Miloš Kremić
Miloš Prodanović
Borivoje Ilić
Zajednica jugoslovenske elektroprivrede
Rudarski bazen «Kolubara»
Miodrag Zdravković
Majovski Vučetić
Vlasinske hidroelektrane
Milovan Stojković
Elektrotimok, Zaječar
Električna centrala «Ozren»
Minel, Beograd
Šumska uprava «Avala», Beograd
Stojanka Jelenić
Gordana Tadić
Vera Tošić
Arhitektonski fakultet

GODINA 1990.
Muzej savremene umetnosti
Nenad Babić
DVD “Matica” – Zemun
Dimitrije Stefanović
Steva Picković
Velika Jovanović
Božidar Antonić
Vidosava Božinović
RTV Beograd
Jovan Nikolajević
Tomislav Trišović
Mašinski fakultet Beograd


GODINA 1989.

Sava Dimitrijević
Institut Boris Kidrič Vinča
Institut tehničkih nauka SANU
Ljubomir Perišić
Istorijski muzej Srbije
Branislav Šelendić
PMF Računarska laboratorija
Miodrag Mitrović
Vojkan Maslačak
Eržebet Stojković

GODINA 1988.
Radoslav Simić
Istorijski muzej Srbije
Aleksandar Despić



   Pokloni i otkupi

Ukoliko posedujete predmete iz oblasti nauke i tehnike i želite da ih poklonite ili ponudite za otkup Muzeju nauke i tehnike, molimo Vas da nam se obratite.

   Info kontakt

Dušan Petrović, kustos

dusan.petrovic@muzejnt.rs
tel: 3037 858